Festiwal Artystów Filmu i Telewizji FART w Janowie Lubelskim

Goście 2015Tomasz Karolak

Więcej »»

Program 2015

Program FART 2015

Więcej »»


Nasze liczby

15 tyle filmów zobaczą dzieci podczas FART-u 2015
51 tylu artystów (wliczając w to członków kabaretów) gościło już na FART-cie
417 tyle filmów pokazaliśmy dotychczas podczas festiwalu - w tym 133 dla dzieci
178 tys. tyle wejść odnotowała nasza strona internetowa

 

Witamy serdecznie

Już po raz jedenasty zapraszamy do Janowa Lubelskiego miłośników sztuki filmowej na spotkanie z kinem zarówno artystycznym, jak i czysto rozrywkowym.

Filmy pokazujemy w odnowionym budynku Janowskiego Ośrodka Kultury - dzięki dotacji z PISF-u kupiliśmy aparaturę cyfrową do wyświetlania filmów w technice 3D. Nie tylko dla dzieci jest to wyjątkowa frajda…

Pokażemy wszystko to, co najlepsze w sezonie – wspomniane wcześniej dzieci w „Kinie Jasia i Małgosi” tradycyjnie zobaczą aż 14 tytułów. Dorośli widzowie mogą liczyć na ponad 20 seansów i emocje związane ze spotkaniami z ludźmi polskiego kina. Na szczegóły przyjdzie czas - prosimy na bieżąco śledzić naszą stronę internetową w poszukiwaniu najświeższych wiadomości.

Jesteśmy przekonani, że FART anno domini 2015 jak zwykle spotka się z życzliwym przyjęciem mieszkańców Janowa Lubelskiego i licznych turystów z całej Polski.

Dotychczasowy sukces festiwalu to w dużej mierze ogromna zasługa wspaniałych gości, wśród których byli m.in.: Marian Dziędziel, Włodzimierz Matuszak, Zbigniew Buczkowski, Jan Machulski, Cezary Pazura, Agnieszka Perepeczko-Fitkau, Katarzyna Skrzynecka, Stanisław Mikulski, Jan Jankowski, Janusz Majewski, Sonia Bohosiewicz, Małgorzata Pieńkowska, Krzysztof Cugowski, Kazimierz Kaczor, Grażyna Wolszczak, Adam Woronowicz, Wiesław Saniewski, Łukasz Palkowski, Piotr Cyrwus, Jerzy Rogalski, Krzysztof Kowalewski, Alosza Awdiejew, Cezary Żak, Artur Barciś, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski, Karol Strasburger, Robert Moskwa, Andrzej Grabowski i Andrzej Zaborski. Te nazwiska mówią same za siebie.

Dobre kino w połączeniu z walorami turystycznymi Janowa Lubelskiego smakuje nad wyraz! Prosimy zatem na bieżąco śledzić naszą stronę internetową w poszukiwaniu najświeższych wiadomości i wybrać się do Janowa Lubelskiego - miasta pełnego zieleni, leśnych i wodnych atrakcji, życzliwego kinomanom.

W imieniu burmistrza Janowa Lubelskiego, Krzysztofa Kołtysia, i swoim własnym zapraszamy serdecznie twórców, miłośników X Muzy i turystów na FART 2015. Do zobaczenia!

 


Stanisław Krusiński
szef programowy FART
Łukasz Drewniak
dyrektor Janowskiego Ośrodka Kultury